HAKKIMIZDA
PROJELERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!
Firmamız Hakkında

1993 yılından bugüne dek büyük ve orta ölçekli projelerin geliştirilmesi için inşaat sektöründeki son gelişmeleri takip ederek ilerleme göstermekteyiz. Sektördeki gelişmeler ve pazardaki yeni taleplerin her birini yakından takip ederek hayata geçirmekteyiz. Firmamız güçlü idari ve mali birikimler ile yurt içi ve yurt dışı pek çok alanda kaliteli ve yenilikçi birçok projeye imza atmıştır. BYKA Yapı & Mimarlık olarak dürüstlük ve istikrarlılık ile ilerlediğimiz bu yolda ofis ya da ev tadilatı, müstakil ev ya da villa inşaatı, restorasyon ya da proje yönetimi gibi pek çok hizmetin başarıyla tamamlanacak olma güvencesi sunmaktadır.

Deneyimli kadro, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyerek kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinen en kaliteli firmalar arasında yer almaktayız. Yaptığımız işlerle birlikte insanımıza ve bölgemize refah katmayı amaç edinmekteyiz.

BYKA Yapı & Mimarlık’ın misyonu, evrensel bir boyuta taşınan inşaat çalışmaları ile müşteri memnuniyeti sağlamak, çalışma ufkunu genişleterek bilgi birimleri ve teknoloji ile birleşmesini sağlamak, toplumun gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonlar için de mükemmelliği ölçü almak esastır.

SÜRECİMİZ
01
PLAN / PROJE
02
TASARIM
03
İNŞA