İş Yeri Ofis Ve Ev Tadilatı
HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ.
ÇALIŞMALARIMIZ
KALİTE
Yüksek malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanım garantisi!
UZMAN EKİP
Sektörde +30 yıllık deneyimli ve tecrübeli kadro.
HIZLI UYGULAMA
Malzeme tedariği gerçekleştiği an uygulamaya başlıyoruz.
HİZMET DETAYLARI

Hem iç hem de dış mekan tasarımı konusu her zaman değerini korumaktadır. Çünkü bir binayı yaşanılabilir kılan şey, tasarımın şıklığı ve sağladığı konfordur. BYKA Yapı & Mimarlık olarak bizler;

  • İş yeri tadilatı
  • Ofis tadilatı ve
  • Ev tadilatı konularında sizlere yaratıcı çözümler sunmaktayız.

İş Yeri Tadilatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir iş yeri, çalışanların gününün büyük bir kısmını geçirdiği alandır. İş yerinde en önemli detay, fonksiyonel bir tasarıma sahip olmasıdır. Bu sayede çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlanabilir. Ancak fonksiyonel tasarım kadar dekoratif bir görünüm de önemlidir. Özellikle iç dekorasyon ve renkler konusunda olabildiğince ahenk kazandırılmalıdır. BYKA Yapı & Mimarlık olarak bizler, iş yeri tadilatı konusunda ilk olarak etkili iletişim ile ihtiyacınızı anlıyor ve sonrasında sizlere kreatif öneriler sunuyoruz. Bu sayede, aklınıza takılan her türlü konuda işin uzmanlarından profesyonel danışmanlık desteği almış oluyorsunuz.

Ofis Tadilatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İş dünyasında müşterilerin dikkatini çekebilmek için onlara rahat bir alan sağlamanız gerekir. Bu nedenle şık ve olabildiğince sıcak bir ofis ortamı oluşturulması gerekmektedir. BYKA Yapı & Mimarlık olarak bizler, ofis tadilatı konusunda profesyonel ekibimiz ile sizlere anahtar teslim hizmet sunmaktayız. Bu sayede tek bir hizmet ile tüm ofis tadilatı işlemlerini kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ofis tadilatı süreci oldukça basit bir formül üzerinden işlemektedir. İlk olarak sizleri dinliyor ve sonrasında uzman ekip arkadaşlarımızın fikirlerini alıyoruz. Müşteri ve uzman fikirlerini etkin bir şekilde harmanlayarak ihtiyaçları çıkarıyoruz. Bu noktadan sonra sizlere bir maliyet tablosu sunulmaktadır. Elbette teklifin kabulü sonrasında sizlere tasarım örnekleri gönderiyoruz. Mutabık kaldığımız örnekler üzerinden uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. Görüldüğü üzere ofis tadilatı hizmeti bu kadar zahmetsizdir.

Ev Tadilatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BYKA Yapı & Mimarlık olarak sunduğumuz bir diğer tadilat hizmeti, ev tadilatıdır. Sıcak bir yuva olan evimiz, her zaman istediğimiz gibi tasarlanmış olmalıdır. Bu sayede evimizde kendimizi şarj edebilir ve rahatlayabiliriz. Bu doğrultuda, isteklerinizi tam olarak uygulamaya dökebilecek kadar uzman bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir. BYKA Yapı & Mimarlık olarak bu konuda uzun yıllardır bilgi birikimimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sayede;

  • Mutfak tadilatı,
  • Banyo tadilatı,
  • Salon tadilatı ve
  • Villa tadilatı gibi hizmet alanlarında hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Eğer sizler de hayalinizdeki tasarıma kavuşmak için bir adım atmak istiyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Sürecimiz
01.
PLAN / PROJE

Tecrübeli mühendislerimiz sayesinde hayal ettiklerinizi birlikte planlıyor ve projelendiriyoruz.

02.
TASARIM

Uzman mimarlarımızla projelerinizi şekillendiriyor ve tasarımsal anlamda destek sağlıyoruz.

03.
UYGULAMA

Deneyimli teknik ekiplerimizle tüm adımları hızlı bir şekilde uygulayarak hayata geçiyoruz.

Sorularınız mı var?

Hemen Bize Ulaşın!