Müstakil Ev & Villa Projeleri
HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ.
ÇALIŞMALARIMIZ
KALİTE
Yüksek malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanım garantisi!
UZMAN EKİP
Sektörde +30 yıllık deneyimli ve tecrübeli kadro.
HIZLI UYGULAMA
Malzeme tedariği gerçekleştiği an uygulamaya başlıyoruz.
HİZMET DETAYLARI

Her insanın hayali olan müstakil ev & villa projeleri, doğru bir ekip ile gerçeğe dönüşebilir. Üstelik bu projeler, uygun maliyet ve başarılı bir işçilik ile birlikte olabilir. Nasıl mı? BYKA Yapı & Mimarlık ile her şey mümkün!

MÜSTAKİL EV PROJELERİ

Apartman veya toplu konutlarda yaşamak istemeyenler, bireysel bir yaşam alanı olarak müstakil evlere yönelmektedir. Elbette müstakil ev projeleri hem geniş hayal gücü hem de bol seçenekler sunmaktadır. Bu nedenle nasıl bir proje gerçekleştirilmek isteniyorsa buna karar vermek güç olabilir. BYKA Yapı & Mimarlık olarak bizler;

  • Müstakil ev projeleri hazırlıyor,
  • Bu projeyi tüm maliyeti ile onayınıza sunuyor,
  • Onaydan sonra 3D tasarımlar ile örnekler gösteriyor ve
  • Bu örnekleri hayata geçiriyoruz.

Yukarıdaki dört basit adımda kendi müstakil evinize sahip olabilir ve ailenizle özgür bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Bu projenin ardında BYKA Yapı & Mimarlık olarak bizler, uzman ekibimiz ile sizlere daima yardımcı olmaya devam ediyor olacağız.

VİLLA PROJELERİ

Dekoratif görünümü ile göz alıcı villalara sahip olmak, arka planda profesyonel düşünen bir ekibin varlığını gerektirir. Böylece proje tasarımı, proje uygulaması ve projenin takibi süreçlerinde endişeye gerek kalmaz. Elbette bu konu yalnızca villa projelerinde değil, tüm iç mimarı projelerde önemli bir detaydır. Eğer villa projeleri konusunda endişeye yer bırakmak istemiyorsanız, BYKA Yapı & Mimarlık olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Villa projeleri konusunda vizyonumuz hem ileriye dönük projelere odaklanmak hem de ufkun ötesini görebilme arzusudur. Böylece modern tasarım fikirlerinden esinlenerek özgün bir proje ortaya çıkarmak, en temel misyonumuzdur. BYKA Yapı & Mimarlık olarak;

  • Dubleks villa projeleri,
  • İkiz villa projeleri,
  • Doğal taş villa projeleri ve benzeri villa projelerinde sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Eğer aklınızdaki tasarım fikirlerini tam olarak ifade edemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece istekleriniz profesyonel bir zeminde karşılık bulacak ve hayalleriniz gerçeğe dönüşecektir. Bu noktada daha fazla bilgi almak için ücretsiz danışmanlık desteğinden faydalanabilirsiniz. Kapımız sizlere her zaman açıktır.

Çalışma Sürecimiz
01.
PLAN / PROJE

Tecrübeli mühendislerimiz sayesinde hayal ettiklerinizi birlikte planlıyor ve projelendiriyoruz.

02.
TASARIM

Uzman mimarlarımızla projelerinizi şekillendiriyor ve tasarımsal anlamda destek sağlıyoruz.

03.
UYGULAMA

Deneyimli teknik ekiplerimizle tüm adımları hızlı bir şekilde uygulayarak hayata geçiyoruz.

Sorularınız mı var?

Hemen Bize Ulaşın!